Treningi czas start!

Z dniem 02.06.2020. (wtorek), wystartowaliśmy z przygotowaniami do nadchodzącego nowego sezonu.

Na treningu inauguracyjnym frekwencja dopisała bardzo dobrze, mimo faktu że zabrakło jeszcze kilku zawodników, trener miał sporo graczy do swojej dyspozycji. Cieszy również fakt, że na treningu pojawiło się parę nowych twarzy, które mają chęci wzmocnić nasz klub.

Początkowo planowane były dwa treningi w tygodniu (wtorek, czwartek), jednak po pierwszym treningu i naradzie trenera z resztą zawodników, ustalono że będziemy trenować trzy razy w tygodniu aż do startu rozgrywek ligowych.

Wszystkie informacje odnośnie treningów jak i innych wydarzeń związanych z naszym klubem, można znaleźć na naszej stronie internetowej w górnej zakładce "KALENDARIUM" tam po kliknięciu, wyskoczy nam kalendarz w którym na bieżąco zapisywane będą daty i godziny treningów, meczy itp.

Wygląda to jak na przykładowym obrazku wklejonym poniżej.